GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

O nas

Polish Brief powstał jako inicjatywa Instytutu Jagiellońskiego. Naszym celem jest poprawa świadomości ekonomicznej czytelników poprzez dostarczanie im analiz i opinii na temat aktualnych wydarzeń, zarówno w kraju, jak i za granicą, mających wpływ na jakość życia w Polsce. Kierujemy się jakością i przystępnością. Do współpracy zapraszamy wyłącznie doświadczonych naukowców i praktyków, często będących czołowymi postaciami polskiej gospodarki. Nasze materiały nie są kierowane jedynie do osób zawodowo związanych z otoczeniem biznesowym, ale do wszystkich zainteresowanych aktualną sytuacją i perspektywami rozwoju polskiej gospodarki. Mamy nadzieję, że lektura Polish Brief będzie dla Państwa nie tylko ciekawa, ale również inspirująca.

PolishBrief jest platformą do wolnego wyrażania myśli. Nie ingerujemy w prezentowane na naszych łamach opinie. Poglądów autorów współpracujących nie należy jednakże utożsamiać ze stanowiskiem redakcji PolishBrief.

Portal zarządzany jest przez:

Kamil Moskwik

Dyrektor Wykonawczy w Instytucie Jagiellońskim / PolishBrief.pl. Autor analiz, raportów biznesowych oraz artykułów naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w polskich i zagranicznych korporacjach, współpracował także cenionymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Kluczowe kompetencje Kamila, wpisują się w obszar modelowania matematycznego, analityki biznesowej oraz doradztwa strategicznego.

Tel. 691-064-066

Marek Lachowicz

Redaktor naczelny Polish Brief. Główny analityk (CAO) Instytutu Jagiellońskiego. Autor wielu opracowań tworzonych na zlecenie instytucji krajowych i zagranicznych (m. in. KE, MF, SGH), w tym pierwszego w Polsce oszacowania luki CIT. Zawodowo interesuje się data science, praktycznym wykorzystaniem matematyki, modelowaniem ekonomiczno - biznesowym oraz psychologią konsumenta.

Tel. 517-944-643 mail: ml@mareklachowicz.com

Marcin Roszkowski

Prezes Instytutu Jagiellońskiego. Poprzednio także pracownik naukowy ISP PAN, wykładowca Collegium Civitas, dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP, szef działu PR i rzecznik prasowy Muzeum Powstania Warszawskiego, rzecznik prezydenta Warszawy oraz wicedyrektor Biura Spraw Międzynarodowych w Kancelarii Prezydenta RP. Główne kierunki badań: energetyka odnawialna, studia strategiczne i stosunki międzynarodowe.

Patrycja Rapacka

Redaktor PolishBrief.pl, analityk Instytutu Jagiellońskiego. PR oraz social media manager. Od wielu lat związana z mediami branżowymi sektora energetyki. Zainteresowania: energetyka, transformacja energetyczna, odnawialne źródła energii, morska energetyka wiatrowa, energetyka jądrowa, polityka energetyczna Rosji. 
 

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ