GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

O nas

Polish Brief powstał jako inicjatywa Instytutu Jagiellońskiego. Naszym celem jest poprawa świadomości ekonomicznej czytelników poprzez dostarczanie im analiz i opinii na temat aktualnych wydarzeń, zarówno w kraju, jak i za granicą, mających wpływ na jakość życia w Polsce. Kierujemy się jakością i przystępnością. Do współpracy zapraszamy wyłącznie doświadczonych naukowców i praktyków, często będących czołowymi postaciami polskiej gospodarki. Nasze materiały nie są kierowane jedynie do osób zawodowo związanych z otoczeniem biznesowym, ale do wszystkich zainteresowanych aktualną sytuacją i perspektywami rozwoju polskiej gospodarki. Mamy nadzieję, że lektura Polish Brief będzie dla Państwa nie tylko ciekawa, ale również inspirująca.

PolishBrief jest platformą do wolnego wyrażania myśli. Nie ingerujemy w prezentowane na naszych łamach opinie. Poglądów autorów współpracujących nie należy jednakże utożsamiać ze stanowiskiem redakcji PolishBrief.

Portal zarządzany jest przez:

Kamil Moskwik

Dyrektor Wykonawczy w Instytucie Jagiellońskim / PolishBrief.pl. Autor analiz, raportów biznesowych oraz artykułów naukowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w polskich i zagranicznych korporacjach, współpracował także cenionymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Kluczowe kompetencje Kamila, wpisują się w obszar modelowania matematycznego, analityki biznesowej oraz doradztwa strategicznego.

Tel. 691-064-066

Emanuel Wanat

Starszy prawnik kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. i członek Komitetu Arbitrażowego przy Sądzie Arbitrażowy Lewiatan. Zbierał doświadczenie pracując m.in. w Londynie, Paryżu, na bliskim Wschodzie i oczywiście w Warszawie. Specjalizacja: nowe technologie, e-commerce, IP, infrastruktura i spory sądowe/arbitrażowe. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie pracuje nad doktoratem na temat kryptowalut.

Marcin Roszkowski

Prezes Instytutu Jagiellońskiego. Poprzednio także pracownik naukowy ISP PAN, wykładowca Collegium Civitas, dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP, szef działu PR i rzecznik prasowy Muzeum Powstania Warszawskiego, rzecznik prezydenta Warszawy oraz wicedyrektor Biura Spraw Międzynarodowych w Kancelarii Prezydenta RP. Główne kierunki badań: energetyka odnawialna, studia strategiczne i stosunki międzynarodowe.

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ