GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Partnerzy

Nasze teksty ukazują się w:

 

Aplikacja SQUID dostarcza Istotne informacje w łatwy sposób, oferuje szeroki zakres tematyczny, pozwala użytkownikom stworzyć własny, bogaty w zdjęcia news feed. Squid zapewnia dostęp do najlepszych źródeł informacji w sieci, dzięki czemu czytelnicy mogą być w centrum aktualnych  wydarzeń na świecie I dzielić się nimi na portalach społecznościowych. Tym co wyróżnia SQUID od innych aplikacji jest szeroki wachlarz innowacyjnych narzędzi, które uatrakcyjniają czytanie.
 

Współpracujemy merytorycznie z:

Akademia Leona Koźmińskiego to czołowa uczelnia biznesowo - ekonomiczna w Polsce. Regularnie plasuje się w czołowej 20tce Financial Times, który bierze pod uwagę m.in. średnie wynagrodzenie po studiach czy stosunek jakości nauczania do czasów trwania nauki. W tymże rankingu jest liderem w Europie Środkowej. ALK jest jednąz 76 uczelni na świecie, któe posiadają trzy najbardziej prestiżowe akredytacje (tzw. Triple Crown): AACSB, AMBA i EQUIS. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest najstarszą z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Powstała 1992 r. pod nazwą Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Vistula jest w czołówce najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. W prestiżowym Rankingu Niepublicznych Szkół Wyższych Perspektywy 2019 zajmuje 5. miejsce. Posiada też certyfikat Uczelni Liderów.  Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu w Polsce posiada pełen zakres akredytacji ACCA. 

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ