GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
news

Koronawirus jest zagrożeniem wyolbrzymionym lub fikcyjnym? Wyniki badania

17 grudnia 2020, 13:34 / Zrodlo: Konto Twitterowe CBOS / @CBOS_Info

CBOS podał na swoim koncie na Twitterze dane dotyczące informacji o tym jak wyborcy poszczególnej partii politycznej zaopatrują się na informacje o koronawirusie.

Przekonanie, że koronawirus jest zagrożeniem wyolbrzymionym lub fikcyjnym wyraża 75% zdeklarowanych wyborców Konfederacji i 62% ludzi młodych od 18 do 24 r.ż. Nie wątpi w realność zagrożenia epidemią elektorat PiS (76%) oraz badani w wieku 55–64 lata (68%) i powyżej 65 r.ż. (77%) - czytamy w tweetcie @CBOS_Info

2 komentarze

kek
kek
20 grudnia 2020, 16:05
bo dla starców to jest realne zagrożenie. Tyle że starcy nie powinni decydować o zniszczeniu ekonomii, na której sami pasożytują przez emerytury, bo nie chciało im się przez 60 lat pracować więc majątku nie wypracowali, a która to ekonomia jest utrzymywana na chodzie przez młodych, wśród których ten konkretny wirus jest tak samo niegroźny jak pospolita grypa.
ODPOWIEDZ
LOL
LOL
17 grudnia 2020, 15:41
Powiem tyle XD
ODPOWIEDZ

przeczytaj także

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ