GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
news

Kościński: Większość obostrzeń powinna zniknąć na koniec I kw. 2021 r.

29 grudnia 2020, 12:58 / Zrodlo: ISBNews / zdj. gov.pl

Większość obostrzeń związanych z walką z epidemią koronawirusa powinna zniknąć na koniec I kw. 2021 r., co oznacza, że na przełomie I/II kw. 2021 r. zakończy się okres, w którym wymagane jest wsparcie dla gospodarki, uważa minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński.

"Mam nadzieję, że już na koniec pierwszego kwartału 2021 większość obostrzeń zniknie, gospodarka będzie już normalnie funkcjonowała i nie trzeba już będzie ratować żadnych sektorów, raczej będziemy wspierać je w rozwoju. Myślę, że przełom I/II to powinien być koniec potrzeby wsparcia" - powiedział Kościński w wywiadzie dla Radia Warszawa.

Podkreślił, że rząd nie wyznaczył sobie terminów dotyczących okresu, w którym może wypłacać wsparcie, a wszystko zależy od tego, jak długo będą obowiązywały obostrzenia.

(ISBnews)

0 komentarzy

przeczytaj także

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ