GOSPODARKA EKONOMIA NOWE TECHNOLOGIE
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
news

Gowin: Dziś decyzja o odmrożeniu dot. branż hotelarskiej, sportowej, kultury

5 lutego 2021, 10:52 / Zrodlo: ISBNews / zdj. gov.pl

Rząd ma ogłosić dzisiaj decyzje w sprawie luzowania obostrzeń dla branży hotelarskiej, sportowej oraz kulturalnej, wynika z wypowiedzi wicepremiera, ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina, cytowanej przez Konfederację Lewiatan.

"Za półtorej godziny rząd ogłosi odmrożenie niektórych branż. Będą dobre wieści dla hotelarzy, branży sportowej i kultury - mówi @Jaroslaw_Gowin podczas zimowego spotkania władz i członków #KonfederacjaLewiatan" - czytamy na profilu Konfederacji Lewiatan na Twitterze.

Wczoraj premier Mateusz Morawiecki zapowiadał, że dzisiaj rząd poda szczegóły na temat luzowania bądź utrzymania obostrzeń na kolejne dwa tygodnie. Zastrzegał jednak, że rząd musi "z dużą ostrożnością podchodzić do zmian w katalogu różnych obostrzeń".

Obecne obostrzenia dla branż obowiązują do 14 lutego.

(ISBnews)

 

0 komentarzy

przeczytaj także

© 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ